V poslední době patří řídicí systém Siemens mezi nejvyužívanější systém obráběcích strojů dodávaných společností ADATE. Víte, že existuje jednoduchý nástroj, kterým lze zvýšit efektivitu dílenského programování na obráběcích strojích vybavených řídicím systémem Siemens? Společnost Siemens přináší výukový software SinuTrain, který je nepostradatelným pomocníkem nejen pro školy, ale i pro profesionály přímo ve výrobě. SinuTrain – pracujte s řídicími systémy jako profík. 

 

Software SinuTrain představuje počítačovou verzi CNC řídicího systému SINUMERIK. Nabízí reálnou podobu programovacího prostředí SINUMERIK Operate včetně animovaného integrovaného ovládacího panelu stroje. Můžete tak vytvářet a testovat NC programy offline a díky skutečnému CNC jádru SINUMERIK je přenést do reálného stroje. Testování ve virtuálním prostředí vám umožní vyzkoušet celou řadu různých možností a výrazně snížit riziko kolizí. Další velkou výhodou softwaru SinuTrain je, že zatímco technolog vytváří program u svého pracovního stolu na běžném počítači, reálný stroj může vykonávat svou práci.  

 

 Jak získat ZDARMA program SinuTrain?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všestranný pomocník SinuTrain

SinuTrain pomáhá nejen školám, ale i odborníkům. Díky identickým programovacím možnostem je věrným obrazem reálného řídicího sytému.


Co všechno získáte?

  • Programování jako na reálném stroji v prostředí standardního CNC DIN / ISO, ISO, ale i dílenské (grafické) programování ShopMill a ShopTurn  nebo program SYNC pro vícekanálové stroje
  • Grafická simulace CNC programů a možnost souběžného vykreslování
  • Příručky k obsluze a programování
  • Emulovaný strojní panel, obsluha pouze běžnou klávesnicí a myší
  • Integrovaný DXF Reader pro import DXF souborů
  • Programování v pracovních krocích – ShopMill a ShopTurn
  • Přenos programů do stroje přes USB nebo po síti
  • Předpřipravené šablony typických strojů

 

_58744_Obr._05.jpg

 

 

Chcete vědět více o programu SinuTrain nebo o CNC řízení Siemens? Chcete získat ZDARMA tento program?  Kontaktujte nás na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do předmětu zprávy napište "SinuTrain" a my Vám pošleme všechny informace.

 

 

Krátká ukázka jednoduchosti programování v systému SinuTrain:

 

 

Fotogalerie:

  

 

ADATE, Váš dodavatel CNC technologií.