V nabídce vertikálních obráběcích center ADATE najdete široký výběr strojů pro obrábění  veškerých materiálů, pro vysokorychlostní produktivní obrábění i vysoce výkonné silové frézování. V nabízeném portfoliu strojů ADATE najdete vertikální obráběcí centra s pojezdem v podélném směru (osa X) od 320 mm až po největší stroje s pojezdem v ose X více než 3000 mm 

<Zpět

Série VM

Vertikální CNC obráběcí centra řady VM jsou výrobkem jedné ze čtyř divizí společnosti NEWAY. Tyto stroje vynikají poměrem výkon / cena i při použití nejkvalitnějších komponent.

 VM 1150

Série M

Nová řada strojů MICROCUT s lineárním vedením byla navržena a postavena tak, aby tyto stroje splňovaly stále se zvyšující nároky na výkonné a spolehlivé stroje s vysokou účinností a přesností obrábění. Tyto stroje jsou nejvyšší řadou v nabídce našich tříosých obráběcích center.

 M1050

Série VMA 

Největší vertikální obráběcí centra ADATE VMA umožňují jak silové obrábění, tak i velmi přesné obrábění nejsložitějších dílů. Toto zajišťuje velmi vysoká tuhost rámu stroje. Jejich předností je velmi vysoký kroutící moment a velké rozměry pracovního stolu.

 VMA2100png
 

<Zpět