Pro výběr vhodného stroje, kontaktujte prosím naše technické specialisty ZDE nebo můžete vyplnit krátký poptávkový formulář. Pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější stroj přesně dle Vašich potřeb.
 

NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

 

Pětiosá obráběcí centra MCU-5X jsou zkonstruována na principu „semi-portálového“ řešení. Díky tomuto provedení vyniká extrémní tuhost, která je zárukou vysoké pevnosti a s tím spojené dlouhé životnosti stroje.

Nová vylepšená konstrukce poskytuje maximální tuhost a stabilitu s minimálními požadavky na zastavěnou plochu. Široký výběr vysokovýkonných vřeten poskytuje možnost volby otáček od 12000 ot/min po 24000 ot/min.

Vysokovýkoné vřetenové motory a motory os dodávají velký výkon a kroutící moment pro využití při „high speed“ obrábění. MCU-5X, s nosností stolu 600 kg, je pětiosé centrum vhodné pro středně těžké obrobky. Jednoduchost nakládání dílů je zajištěna dvoustranným otevíráním dveří.

Neméně důležitá je i jejich dlouhá životnost, která je podpořena rychlým a velice odborným servisem. Ten je ve společnosti ADATE zajištěn týmem zkušených servisních techniků s dlouholetou praxí jejichž kvalifikace a odborné znalosti jsou zajišťovány i pravidelnými školeními přímo u výrobce strojů Buffalo Machinery Co. Ltd, Taiwan.

Ukázka obrábění na pětiosém centru MICROCUT MCU5X

 

 

 

 

MCU 5X

Průměr stolu 600 mm
Rozměry stroje (d x š x v) 3160 x 4240 x 3000 mm
Vřeteno 15000 ot./min. (standard) / 18000, 24000 ot./min. (opce)
Hmotnost 9000 kg
Ke stažení Technická dokumentace MCU-5X

 

 

V případě zájmu o více informací nám prosím zašlete nezávaznou poptávku

Vyplňte prosím nezávazný poptávkový formulář

Kontaktní osoba

Technické parametry poptávaného stroje

níže zadejte maximální požadovanou velikost dílce v milimetrech
{ReCaptcha}