Jednoduchý způsob získání dotace na nákup nových CNC obráběcích strojů pokračuje i v roce 2023. Podporu získají provozovny malých, středních a velkých podniků ve všech oblastech ČR kromě Prahy.

Ať jsou vaše Vánoce protknuty radostí a pohodou, ať krásné chvíle se svými nejbližšími prožijete naplno a nový rok ať přinese mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě. Děkujeme, že jste si nás a naše stroje vybrali do svých firem a společností a těšíme se na další rok vzájemné spolupráce. ADATE, Váš dodavatel CNC obráběcích strojů

Mimořádná přesnost, rychlé odstraňování materiálu, obrábění ze čtyř stran nebo plné pětiosé provedení a možnost dvou paletového provedení, to jsou čtyři z mnoha klíčových vlastností horizontálních center ADATE Neway.

Mimoriadna presnosť, rýchle odstraňovanie materiálu, obrábanie zo štyroch strán alebo plné päťosové prevedenie a možnosť dvoch paletového prevedenia, to sú štyri z mnohých kľúčových vlastností horizontálnych centier ADATE Neway.

Do konca roku 2022 môžete získať stovky tisíc eur na nákup CNC obrábacích strojov. Poradíme vám, ako na to! Výška štátnej pomoci môže byť až 70% investície.

Zjistěte více o připravované možnosti  zrychlených daňových odpisů pro rok 2022 - 2023. Jedná se o podporu investic, která pomůže firmám v období zvyšování cen.

Přemýšlíte o plynulém pětiosém obrábění a chtěli byste stroj, který zvládne simultánní 5osé frézování v kompaktním a dynamickém provedení a zároveň nezruinuje firemní rozpočet? Právě to Vám umožní nové pětiosé obráběcí centrum ADATE MICROCUT VA20/5 CNC

Aktuálně nabízíme možnost získání skladového obráběcího centra ADATE NEWAY VM1260S. V nabídce máme tři stroje v identické konfiguraci s termínem dodání do 14dnů. Navíc jde o stroje s původní cenou platnou v roce 2021.