Vertikální obráběcí centrum M serie

Točná délka 10 metrů, 1600 mm průměr obrábění, hmotnost obrobku až 10 tun, nástrojová hlava s poháněnými nástroji Sauter, celková hmotnost stroje 40.000 kg. To je soustruh ADATE MICROCUT SA160/10000 CNC

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám oznámili, že máme k dispozici několik CNC strojů s zkráceným termínem výroby. Díky tomu Vám můžeme nabídnout rychlejší dodání našich strojů. Pokud máte zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Umělá inteligence v posledních měsících dělá obrovské vývojové skoky. Všichni významní odborníci na strojové učení se shodují, že rychlost vývoje předčila všechna očekávání. Kromě obav však tyto skoky nabízí i mnoho otázek spojených s využitím nově nabytých schopností umělých inteligencí.  Jaká je budoucnost AI v oblasti CNC výroby?

Je pravdou, že zvýšení efektivity výroby na CNC strojích hraje klíčovou roli v úspěchu výrobní firmy. Společnosti, které se zaměřují na zlepšení efektivity svých CNC strojů, jsou schopné snížit náklady, zvýšit produktivitu a zlepšit kvalitu svých výrobků.

Jednoduchý způsob získání dotace na nákup nových CNC obráběcích strojů pokračuje i v roce 2023. Podporu získají provozovny malých, středních a velkých podniků ve všech oblastech ČR kromě Prahy.

Ať jsou vaše Vánoce protknuty radostí a pohodou, ať krásné chvíle se svými nejbližšími prožijete naplno a nový rok ať přinese mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě. Děkujeme, že jste si nás a naše stroje vybrali do svých firem a společností a těšíme se na další rok vzájemné spolupráce. ADATE, Váš dodavatel CNC obráběcích strojů

Mimořádná přesnost, rychlé odstraňování materiálu, obrábění ze čtyř stran nebo plné pětiosé provedení a možnost dvou paletového provedení, to jsou čtyři z mnoha klíčových vlastností horizontálních center ADATE Neway.

Mimoriadna presnosť, rýchle odstraňovanie materiálu, obrábanie zo štyroch strán alebo plné päťosové prevedenie a možnosť dvoch paletového prevedenia, to sú štyri z mnohých kľúčových vlastností horizontálnych centier ADATE Neway.