Naše společnost je významný dodavatel kompletních CNC technologií pro Vaše podnikání v celé České a Slovenské republice. Pokud uvažujete o přechodu na CNC technologie, pomůžeme Vám se získáním zakázek, návrhem a dodáním CNC strojů, výběrem nástrojů, přípravou technologie obrábění a zaškolením kvalitní obsluhy.

Samozřejmostí je rychlý a odborný záruční i pozáruční servis, zajišťovaný vlastním servisním střediskem. 

V případě, že vybíráte pouze samostatný CNC stroj pro Vaše potřeby, můžete se obrátit na naše technické specialisty nebo si vybrat ze široké nabídky našich špičkových obráběcích strojů.

Mezi naše zákazníky také patři:

               

                                                        

 

 

 

 

 

Mezi hlavní výhody pětiosého obrábění patří možnost souvisle naklápět nástroj během obrábění, což vede k lepší dostupnosti k obráběnému povrchu. Naklápění nástroje umožňuje použití kratších nástrojů, které dovolují efektivnější volbu řezných podmínek a limitují vibrace během obrábění.

Pětiosá obráběcí centra ADATE patří mezi současnou technologickou špičku v CNC obrábění.


<Zpět

 

MCU 5X

Pětiosá obráběcí centra MCU-5X jsou zkonstruována na principu „portálového“ řešení. Díky tomuto provedení vynikají extrémní tuhostí, která je zárukou vysoké pevnosti a s tím spojené dlouhé životnosti stroje. Velikost otočného a výklopného stolu je 600 mm

 

VA 20/5

Obráběcí centra VA 20/5 jsou plnohodnotná 5-ti osá obráběcí centra, umožňující plynulé obrábění v pěti osách, nebo z pěti stran. Otočný a výklopný stůl má průměr 320 mm.