Naše společnost je významný dodavatel kompletních CNC technologií pro Vaše podnikání v celé České a Slovenské republice. Pokud uvažujete o přechodu na CNC technologie, pomůžeme Vám se získáním zakázek, návrhem a dodáním CNC strojů, výběrem nástrojů, přípravou technologie obrábění a zaškolením kvalitní obsluhy.

Samozřejmostí je rychlý a odborný záruční i pozáruční servis, zajišťovaný vlastním servisním střediskem. 

V případě, že vybíráte pouze samostatný CNC stroj pro Vaše potřeby, můžete se obrátit na naše technické specialisty nebo si vybrat ze široké nabídky našich špičkových obráběcích strojů.

Mezi naše zákazníky také patři

 

 

Na chvilku vypněte stroje a přijďte za námi.... Chcete nás navštívit na letošním veletrhu v Nitře a získat vstupenku na tuto událost?  Kontaktujte nás níže.


V Květnu se budeme, tak jako každý rok, účastnit Mezinárodního Strojírenského Veletrhu Nitra. Podívejte se, jaké pro Vás máme připravené stroje.  Veletrh se koná v termínu 21.-24.5. Naší expozici, tak jako každý rok, najdete v pavilonu M2, stánek 25. Letos jsme si pro Vás připravili ukázku toho NEJLEPŠÍHO co dnešní cnc technologie nabízejí. 

Ukážeme Vám jedno z nejpřesnějších tříosých obráběcích center, špičkový stroj ADATE Microcut M800 CNC s rozjezdy XYZ 800, 500, 500 mm a hmotností stroje 6250 Kg.

Dalším strojem bude elita mezi soustruhy, stroj se šikmým ložem ADATE TN500 CNC, který je vybaven vynikajícím ELEKTROVŘETENEM s výkonem 15 kW, 4500 ot./min a 12 pozicovou hlavou pro poháněné nástroje.

 

Pro získání vstupenek nás můžete kontaktovat na emailu  kollar@adate.cz  nebo telefonicky na tel. čísle +421 948 11 23 11

 

 

 

 Ukázka obrábění na soustruhu ADATE TN500

 

  Představení obráběcích center ADATE M Series