Naše společnost je významný dodavatel kompletních CNC technologií pro Vaše podnikání v celé České a Slovenské republice. Pokud uvažujete o přechodu na CNC technologie, pomůžeme Vám se získáním zakázek, návrhem a dodáním CNC strojů, výběrem nástrojů, přípravou technologie obrábění a zaškolením kvalitní obsluhy.

Samozřejmostí je rychlý a odborný záruční i pozáruční servis, zajišťovaný vlastním servisním střediskem. 

V případě, že vybíráte pouze samostatný CNC stroj pro Vaše potřeby, můžete se obrátit na naše technické specialisty nebo si vybrat ze široké nabídky našich špičkových obráběcích strojů.

Mezi naše zákazníky také patři

 

 

Přelom Března a Dubna byl ve znamení mnoha instalací. Postupně budeme přidávat jednotlivé stroje. Jedním z nově instalovaných soustruhů je soustruh s vodorovným ložem SA 48/1000, řídicím systémem Fagor, hydraulickým sklíčidlem a nástrojovým diskem VDI40 

Pro tohoto zákazníka šlo první cnc soustruh, který nahrazuje konvenční stroje. Nový cnc soustruh mu umožní efektivnější výrobu v době kdy je potřeba využít veškerý strojní čas. Pro soustruhy SA48 je charakteristická přesnost, rychlost, výkonnost a velmi jednoduchá obsluha.

Také uvažujete o přechodu na cnc technologie? Můžete nás kontaktovat na níže uvedených kontaktech

Tel.: +420 776 776 651
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Bližší informace o stroji naleznete ZDE

 Ukázka obrábění na soustruhu SA48