Naše společnost je významný dodavatel kompletních CNC technologií pro Vaše podnikání v celé České a Slovenské republice. Pokud uvažujete o přechodu na CNC technologie, pomůžeme Vám se získáním zakázek, návrhem a dodáním CNC strojů, výběrem nástrojů, přípravou technologie obrábění a zaškolením kvalitní obsluhy.

Samozřejmostí je rychlý a odborný záruční i pozáruční servis, zajišťovaný vlastním servisním střediskem. 

V případě, že vybíráte pouze samostatný CNC stroj pro Vaše potřeby, můžete se obrátit na naše technické specialisty nebo si vybrat ze široké nabídky našich špičkových obráběcích strojů.

Mezi naše zákazníky také patři

 

 

V těchto dnech se další z našich zákazníků dočkal špičkového pětiosého centra ADATE MCU5X

Pětiosé obráběcí centrum ADATE MCU5X našim zákazníkům umožňuje nejenom vícestranné obrábění, ale hlavně velmi přesné plnohodnotné pětiosé obrábění. Uvažujete také o rozšíření vaší výroby o pětiosé obrábění? Kontaktujte nás pro získání více informací.

Tel.: +420 776 776 651
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Pětiosá obráběcí centra MCU5X jsou zkonstruovaná na principu "semiportálového" řešení. Díky tomuto provedení toto obráběcí centrum vyniká extrémní tuhostí, která je zárukou vysoké pevnosti a s tím spojené přesnosti a dlouhé životnosti. Toto centrum je navíc vybaveno možností vkládat a provádět správu nástrojů z boční strany stroje.

Bližší informace o stroji naleznete ZDE

 Ukázka obrábění na pětiosém centru MICROCUT MCU5X