Naše společnost je významný dodavatel kompletních CNC technologií pro Vaše podnikání v celé České a Slovenské republice. Pokud uvažujete o přechodu na CNC technologie, pomůžeme Vám se získáním zakázek, návrhem a dodáním CNC strojů, výběrem nástrojů, přípravou technologie obrábění a zaškolením kvalitní obsluhy.

Samozřejmostí je rychlý a odborný záruční i pozáruční servis, zajišťovaný vlastním servisním střediskem. 

V případě, že vybíráte pouze samostatný CNC stroj pro Vaše potřeby, můžete se obrátit na naše technické specialisty nebo si vybrat ze široké nabídky našich špičkových obráběcích strojů.

Mezi naše zákazníky také patři

 

Březen je již tradičně spojen s jedním z největších strojírenských veletrhů v Asii, s mezinárodním strojírenským veletrhem TIMTOS 2019. Společnost Buffalo Machinery, výrobce strojů Adate jako jeden z největších výrobců obráběcích strojů v regionu pro návštěvníky připravilo speciální expozici strojů Adate.

Cílem TIMTOS 2019 je zdůraznit význam " Industry 4.0 a funkcí Smart Manufacturing" a "Technologií Umělé Inteligence". Prezentací strojů s digitalizovaným řešením a vysokou mírou automatizace s cílem pomoci výrobcům dosáhnout vyšší spolupráce "člověk-stroj" a tím zlepšit efektivitu výroby. Nová zařízení a technologie tak mohou výrobcům poskytnout flexibilitu a efektivitu, pokud čelí dynamickému trhu s nedostatkem kvalifikovaných pracovníků.

 Prezentaci novinek ve vývoji strojů AXILE a Microcut najdete v Pavilonu Nangang Exhibition Hall 1/ J0608.