Naše společnost je významný dodavatel kompletních CNC technologií pro Vaše podnikání v celé České a Slovenské republice. Pokud uvažujete o přechodu na CNC technologie, pomůžeme Vám se získáním zakázek, návrhem a dodáním CNC strojů, výběrem nástrojů, přípravou technologie obrábění a zaškolením kvalitní obsluhy.

Samozřejmostí je rychlý a odborný záruční i pozáruční servis, zajišťovaný vlastním servisním střediskem. 

V případě, že vybíráte pouze samostatný CNC stroj pro Vaše potřeby, můžete se obrátit na naše technické specialisty nebo si vybrat ze široké nabídky našich špičkových obráběcích strojů.

Mezi naše zákazníky také patři

 

Zajímá Vás možnost zvýšení efektivity stávajících nebo nových strojů? Našim zákazníkům umíme ke strojům dodat automatické vkládání palet, zde např. LANG Robotrex 52

Díky možnosti paletizace dokážeme zvýšit produktivitu Vašeho stroje ADATE až na trojnásobek. Na krátkém videu od zákazníka můžete vidět v akci paletizační systém LANG Robotrex 52. Díky tomuto systému můžete naše stroje používat jak v ručním režimu (s obsluhou), tak i v automatickém bezobslužném provozu.  Tento paletizační systém lze využít i v kusové či maloseriové výrobě, kdy na každou paletu v systému Robotrex muže být naprogramován a spuštěn samostatný program nahraný ve stroji ADATE.

 

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Další informace o pětiosých obráběcích centrech najdete zde