Naša spoločnosť je významný dodávateľ kompletných CNC technológií pre Vaše podnikanie v celej Českej a Slovenskej republike. AK uvažujete o prechode na CNC technológie, pomôžeme Vám so získaním zákaziek, návrhom a dodaním CNC strojov, výberom nástrojov, s prípravou technológie obrábania a s kvalitným zaškolením obsluhy.
Samozrejmosťou je rýchly a odborný záručný i pozáručný servis, organizácia s vlastným servisným strediskom.
V prípade, že Vám páči iba samostatný CNC stroj pre Vaše potreby, Môžete sa obrátiť na našich technických špecialistov alebo si vybrať zo širokej ponuky našich špičkových OBRÁBACÍCH strojov.


Medzi našich zákazníkov také patria

 

 

Jak je již naším zvykem, i letos jsme jednoho ze zákazníků Adate vzali na výlet do rodiště našich strojů.

Tentokrát projevil zájem zástupce firmy KEB-EGE z Kájova u Českého Krumlova. 
Během týdenní návštěvy ostrova Taiwan jsme navštívili hlavní město Taipei i výrobu našich strojů ve městě Taichung. Rychlovlakem, hravě dosahujícím rychlosti přes 300 km/h, jsme se přesunuli na jih ostrova do města Kaoshung, kde na nás již čekal vypůjčený vůz Toyota Wish. S tímto asijským automobilem jsme dojeli na nejjižnější místo ostrova, kde jsme nemohli vynechat koupání na krásných plážích národního parku Kenting. Další dny jsme vystoupali do národního parku Yushan, kde nás čekal jednodenní trip v horách s výšlapem až do 3320 m.n.m. Poslední den jsme navštívili národní park Yangmingshan v severní části Taiwanu včetně koupání v místních sirných lázních.
Těšíme se, že i v roce 2019 vezmeme další naše zákazníky na krátkou návštěvu ekonomického a technologického tygra Asie a na jedno z nejkrásnějších míst na planetě, na ostrov Taiwan.