Přemýšlíte o plynulém pětiosém obrábění a chtěli byste stroj, který zvládne simultánní 5osé frézování v kompaktním a dynamickém provedení a zároveň nezruinuje firemní rozpočet? Právě to Vám umožní nové pětiosé obráběcí centrum ADATE MICROCUT VA20/5 CNC

Toto 5osé obráběcí centrum bylo vyvinuto s ohledem na kompaktnost a vysokou dynamiku konstrukce spolu s vynikající přesností a zajímavou cenou. Stroj je v provedení s celolitinovou konstrukcí,  pevně uloženým vřetenem a vysoce tuhým otočně výklopným stolem s průměrem obrábění až 320 mm.  V základním provedení je stroj vybaven vřetenem 12.000 ot./min. s vynikajícím výkonem, což je vhodné pro širokou škálu materiálů. Na přání může být stroj v provedení 15.000/ 18.000 nebo 24.000 ot./min.. Tepelná stabilita je zajištěna promocí klimatizační jednotky a chlazení pláště vřetena. V základním provedení jsou všechna vřetena také s vysokotlakým vnitřním chlazením. 

 

 

Celkové zástavbové rozměry stroje jsou 2300x2700 mm a maximální výška stroje je pouze 2750 mm, díky čemuž je ideální pro subdodavatelské a výrobní dílny kde je zástavbový prostor na prvním místě. 5osé centrum MICROCUT VA20/5 je vybavené 24 pozicovým zásobníkem nástrojů který může být zvýšen až na 32 pozic.  Stroj je standardně vybaven řídicím systémem Heidenhain TNC 640, na přání může být i se systém Fanuc nebo Siemens. 

 

Chtěli byste získat technickou a cenovou specifikaci tohoto nebo našich dalších strojů? Zajímá Vás i možnost našeho firemního financování na nákup CNC obráběcích strojů?  Napište nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na obraťte naše specialisty v regionech zde

 Podrobné technické informace o tomto stroji najdete zde.

 

 

Fotografie stroje VA20/5: 

     

 

 

 ADATE, Váš dodavatel CNC technologií 

 

  

 

 

Chcete získat více informací o našich strojích? 

Ozvěte se nám na tel. číslo +420 776 776 651 nebo  napište email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  a my Vám dáme maximum informací.