Do dalšího boje s inflací dnes znovu zasáhla Česká národní banka (ČNB) a opět zvedla základní úrokové sazby. Dvoutýdenní repro sazba, od které komerční banky odvozují výši úrokové sazby pro své klienty, tak vzrostla o 0,75 procentního bodu na 5,75 procenta. Většina bank tak okamžitě sáhne k zvýšení svých úrokových sazeb, což bude mít za následek dražší financování pořízení nových CNC strojů. Existuje možnost jak toto zvýšení obejít? Ano, výběrem CNC strojů ADATE můžete pořídit úvěr se starou úrokovou sazbou nebo dokonce bezúročně, poradíme Vám jak. 

Podle analytika Raiffeisen Bank Vratislava Zámyše se dnešním zvýšením o 0,75 procentního bodu otevírá možnost, že se základní repro sazba se v červnu 2022 podívá až za hranici šesti procent. 

 

ilustrační snímek

 

I přes to, že většina komerčních úrokových sazeb vzroste v nejbližších dnech, pro zákazníky ADATE nabízíme výhodné financování našich CNC strojů. Pokud se rozhodnete pořídit nový CNC stroj, pomůžeme Vám schválit financování za staré úrokové sazby, navíc s fixací na celou dobu čerpání úvěru na stroj. 

 

Příklad: 

Komerční úvěr - podání žádosti Květen 2022

schválení úvěru Červen / Červenec 2022, objednání stroje Červenec 2022

dodání stroje Prosinec 2022, úvěr bude splácen podle vyšších úrokových sazeb Prosinec 2022

 

Zvýhodněné financování ADATE

podání žádosti Květen 2022

běžné schválení do 10-14 dnů, tzn. Květen 2022, fixace staré úrokové sazby

objednání stroje  Květen - Červen 2022, dodání stroje Říjen 2022, úvěr bude splácen podle nižších, fixovaných úrokových sazeb Květen 2022

 

 

Zákazníkům, kteří uvažují o investici přesahující cca 120.000 euro, můžeme také zajistit pomocí dotačního programu OPPIK EXPANZE bezúročný úvěr na pořízení CNC obráběcích strojů. V tomto dotačním programu mohou žádat mikro, malý nebo střední podnikatel (do 250 zaměstnanců).

 

Kontaktujte nás, pomůžeme Vám vybrat vhodný CNC stroj a zároveň zajistit nejvýhodnější financování. Ozvěte se nám na tel. číslo +420 776 776 651 nebo  napište email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 ADATE, Váš dodavatel CNC technologií 

 

  

Přehled aktuálně nabízených skladových strojů ZDE.