Jednoznačným důsledkem ekonomického růstu v posledních letech je stav, kdy firmy mají dostatek práce i prostředků, ale nemají dostatek kvalifikovaných pracovníků pro rozšíření výroby o další stroje nebo směny. Je proto velmi důležité zaměřit se na efektivitu strojů i pracovníků.

Automatizace soustružení má největší přínos především u kratších technologických operací (cca pod 15 min), kdy lze i jednoduchým manipulátorem získat okamžité zvýšení efektivity stroje až o 30% a zároveň i u delších operací zajistit, že jeden operátor může obsluhovat více strojů najednou. 

Našim zákazníkům dodáváme několik variant automatizačních systémů. Naši partneři mají zkušenosti s implementací ve stovkách automatických výrobních linek.  Dokážeme splnit požadavky vysoké účinnosti, vynikající kvality a nízkých nákladů na automatické zpracování. Se zvyšující se konkurencí a zvyšováním mzdových nákladů rostou požadavky na vyšší účinnost výrobního zařízení, snížení výrobních nákladů a vysokou kvalitu produktu. V současném trendu digitalizace, s ní související automatizace výroby a změn na trhu práce, které přináší Průmysl 4.0 se velmi intenzivně věnujeme vývoji aplikačních automatizací s cílem poskytnout našim zákazníkům kompletní set automatizačních řešení.

Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout kompletní řešení na klíč od nejjednodušších zakládacích a manipulačních mechanismů se snadným způsobem změny na odlišný díl, až po nejsložitější bezobslužné automatické výrobní linky

 

Přemýšlíte, zda je právě Vaše výroba vhodná pro automatizační systémy? Obraťte se na nás a my pro Vás navrhneme optimální řešení. 

 

Ukázka automatizace zakládání a manipulace s obrobky u CNC strojů ADATE Neway:

  

 

PŘEHLED AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH CNC STROJŮ NAJDETE ZDE

 

Pro více informací se nám ozvěte na tel. číslo +420 776 776 651 nebo  napište email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ke stažení: