V pondělí 8.11.2021 po dvouleté přestávce otevírá své brány tradiční Mezinárodní Strojírenský Veletrh MSV Brno. Jak jste si již během minulých let zvykli, vítali jsme Vás na naší expozici obráběcích strojů ADATE v pavilonu P - st.45. V letošním roce nás však čeká změna. 

 

Od počátku letošního roku jsme stáli před těžkým rozhodnutím, zda pokračovat v dlouholeté tradici a připravit pro Vás, naše partnery a zákazníky, další zajímavou expozici na letošním MSV nebo s ohledem na stávající situaci s šířením nákazy virem COVID-19 zvolit odlišnou formu prezentace.

Po složitém zvažování jsme se rozhodli, upřednostnit ochranu zdraví a snížit riziko šíření viru SARS-CoV-2 a stejně jako mnoho našich kolegů vystavovatelů, připravit letošní prezentaci novinek a strojů, novou on-line formou. Věříme, že toto naše těžké rozhodnutí alespoň malou měrou přispěje k zastavení šíření tohoto vysoce nakažlivého viru a příští rok, na 63. MSV Brno 2022, se znovu společně setkáme. 

 

Některé z novinek v nabídce strojů ADATE

Soustružnická centra DT

4- osá soustružnická centra s přímým pohonem vřetene - integrovaným motorem ve vřeteni 

 DT400

Soustruhy TN

3 - osá soustružnická centra s přímým pohonem vřetene - integrovaným motorem ve vřeteni

 TN500

Soustruhy NL

3 - osé soustruhy se šikmým ložem. Univerzální soustruhy pro kusovou i seriovou výrobu drobných i největších součástí s vrtání vřetena až 132 mm, točná délka až 2000 mm

                            Horizontal CNC Lathe NL635SC

 

Portálová obráběcí centra PM

Velká portálová obráběcí centra ADATE jsou skvělou volbou pro obrábění složitých prostorových tvarů a součástí  největších rozměrů. Zároveň vysoké rychloposuvy a dynamika jednotlivých os zajišťují maximálně efektivní a přesné obrábění.​​  

Hledáte stroj s krátkým termínem dodání? 

Aktuálně nabízíme tyto předobjednané případně skladové stroje s přesně danou konfigurací.

Pokud zde nenaleznete stroj ve vhodné konfiguraci, kontaktujte nás prosím. Strojů je k dispozici více, není však možné uvádět je zde všechny. 

 

 

Ozvěte se nám již dnes a my Vám pomůžeme s návrhem technologie i dotační podporou. 

Chcete získat vědět více o našich strojích a možnostech automatizace ?

Ozvěte se nám na tel. číslo +420 776 776 651 nebo  napište email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  a my Vám dáme maximum informací.