Dotační výzvy v novém programovém období 2021 - 2027 v rámci Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK) budou připravovány postupně. Již dnes je však jisté, že v krátké době bude možné získat dotaci na nákup CNC strojů v těchto oblastech: rozvoj průmyslu 4.0 a nákup moderních výrobních i nevýrobních technologií. Velmi podobné dotační programy budou součástí strategického investičního plánu pro Slovenskou republiku na roky 2021 - 2017. Podívejte se, jak Vám můžeme pomoci posunout Vaší výrobu do 3. tisíciletí.

Jedním z pěti cílů investiční politiky EU  je projekt INTELIGENTNĚJŠÍ EVROPA - INTELIGENTNĚJŠÍ ČESKO / SLOVENSKO. V rámci těchto projektů bude hlavní zaměření dotací v celkové výši přes 3,3 miliardy euro (po ČR) směřovat do podpory inovací, rozvoje digitalizace, ekonomické transformace a také automatizace výroby a výrobních procesů.

 

Automatizace výroby - možnost jak získat dotační podporu i pro Váš podnik

Našim zákazníkům dodáváme automatizační řešení od nejjednodušších zakládacích a manipulačních mechanismů se snadným způsobem změny na odlišný díl až po nejsložitější bezobslužné automatické výrobní linky.  Dokážeme splnit požadavky vysoké produktivity, vynikající kvality a nízkých nákladů. 

V současném trendu digitalizace, s ní související automatizace výroby a změn na trhu práce, které přináší Průmysl 4.0, se velmi intenzivně věnujeme vývoji aplikačních automatizací s cílem poskytnout našim zákazníkům kompletní set automatizačních řešení, navíc s možností využití podpory v rámci Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK) 2021- 2027.

Podívejte se na jednu z mnoha možností - Pětiosé obráběcí centrum ADATE MICROCUT MCU5X s vkládáním obrobků 

 

 

Ozvěte se nám již dnes a my Vám pomůžeme s návrhem technologie i dotační podporou. 

Chcete získat vědět více o našich strojích a možnostech automatizace ?

Ozvěte se nám na tel. číslo +420 776 776 651 nebo  napište email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  a my Vám dáme maximum informací.