Naše společnost je významný dodavatel kompletních CNC technologií pro Vaše podnikání v celé České a Slovenské republice. Pokud uvažujete o přechodu na CNC technologie, pomůžeme Vám se získáním zakázek, návrhem a dodáním CNC strojů, výběrem nástrojů, přípravou technologie obrábění a zaškolením kvalitní obsluhy.

Samozřejmostí je rychlý a odborný záruční i pozáruční servis, zajišťovaný vlastním servisním střediskem. 

V případě, že vybíráte pouze samostatný CNC stroj pro Vaše potřeby, můžete se obrátit na naše technické specialisty nebo si vybrat ze široké nabídky našich špičkových obráběcích strojů.

Mezi naše zákazníky také patři

 

Další z mnoha lednových instalací je menší, ale velmi tuhé a produktivní centrum MICROCUT M760, které jsme instalovali v centru České Lípy do mladé, dynamicky se rozvíjecí firmy, podnikající v oblasti průmyslových automatizací. Jde o první obráběcí centrum v této firmě a jsme velmi rádi, že právě naše centrum MICROCUT M760 jim pomůže v jejím rozvoji.

Vertikální obráběcí centrum M 760 patří mezi nejmenší, ale velmi výkonná vyvrtávací a frézovací centra.

Stroj disponuje překvapivou nosností stolu až 350 kg, rozměry stolu jsou 900 * 410 a max. otáčky vřetene 12.000 ot./min.  I toto malé obráběcí centrum má velmi tuhou konstrukci s celkovou hmotností téměř 5.000 kg. Díky tomu si poradí i v nejnáročnějších aplikacích při zachování vysoké přesnosti a produktivity.

více o tomto obráběcím centru najdete zde