Naše společnost je významný dodavatel kompletních CNC technologií pro Vaše podnikání v celé České a Slovenské republice. Pokud uvažujete o přechodu na CNC technologie, pomůžeme Vám se získáním zakázek, návrhem a dodáním CNC strojů, výběrem nástrojů, přípravou technologie obrábění a zaškolením kvalitní obsluhy.

Samozřejmostí je rychlý a odborný záruční i pozáruční servis, zajišťovaný vlastním servisním střediskem. 

V případě, že vybíráte pouze samostatný CNC stroj pro Vaše potřeby, můžete se obrátit na naše technické specialisty nebo si vybrat ze široké nabídky našich špičkových obráběcích strojů.

Mezi naše zákazníky také patři

 

 

Jak je již naším zvykem, i letos jsme jednoho ze zákazníků Adate vzali na výlet do rodiště našich strojů.

Tentokrát projevil zájem zástupce firmy KEB-EGE z Kájova u Českého Krumlova. 
Během týdenní návštěvy ostrova Taiwan jsme navštívili hlavní město Taipei i výrobu našich strojů ve městě Taichung. Rychlovlakem, hravě dosahujícím rychlosti přes 300 km/h, jsme se přesunuli na jih ostrova do města Kaoshung, kde na nás již čekal vypůjčený vůz Toyota Wish. S tímto asijským automobilem jsme dojeli na nejjižnější místo ostrova, kde jsme nemohli vynechat koupání na krásných plážích národního parku Kenting. Další dny jsme vystoupali do národního parku Yushan, kde nás čekal jednodenní trip v horách s výšlapem až do 3320 m.n.m. Poslední den jsme navštívili národní park Yangmingshan v severní části Taiwanu včetně koupání v místních sirných lázních.
Těšíme se, že i v roce 2019 vezmeme další naše zákazníky na krátkou návštěvu ekonomického a technologického tygra Asie a na jedno z nejkrásnějších míst na planetě, na ostrov Taiwan.