waldrich coburg taurus

Stroj Taurus by poprvé představen na veletrhu EMO 2015 v Miláně. Základní myšlenkou při vývoji stroje bylo zachování vlastností, které dělají stroje Waldrich Coburg výjimečnými a současně zvýšit dostupnost pro další skupiny zákazníků. Výsledkem je Taurus - první "sériově" vyráběný stroj z produkce Waldrich Coburg.

Portálové frézky Waldrich Coburg

Portálová obráběcí centra Waldrich Coburg jsou vyráběna více než 50 let. Díky použitým konstrukčním prvkům a technologiím nacházejí uplatnění všude, kde je požadována vysoká dlouhodobá opakovaná přesnost, spolehlivost a produktivita při obrábění rozměrných obrobků.

Vertikální soustruhy - karusely

Waldrich Coburg je výrobce karuselů portálového typu pro nejnáročnější použití. Jednotlivé komponenty jsou buď stejné nebo velmi podobné komponentům portálových obráběcích strojů. Díky stavebnicové koncepci je možné každý stroj přizpůsobit na míru zákazníkovi při zachování vysoké míry flexibility a spolehlivosti.

Horizontální vyvrtávačky Waldrich Coburg

Jsou vyráběny od roku 1995. Pro stavbu vyvrtávaček jsou používané stejné komponenty jako pro vertikální obráběcí centra.

Brusky a speciální stroje Waldrich Coburg

Waldrich Cobug je tradičním výrobcem brousících a speciálních strojů. Možnosti jsou téměř neomezené, uvádíme několik příkladů: