Obráběcí centra VMA 1000 CNC jsou velmi výkonná vyvrtávací a frézovací 3-osá centra umožňující přesné vrtání, vyvrtávání, hrubování, frézování, vystružování a přímé řezání závitů.

 

Jsou vybavená zásobníkem pro automatickou výměnu 24 nástrojů. Jejich předností jsou vysoké otáčky vřetena, velké rozměry pracovního stolu a dvířka na bočních krytech umožňující obrábění obrobků s délkou větší jako je délka stolu. Charakteristická je i neobvyklá délka pojezdů v osách zejména v ose Y, vysoká tuhost stroje a výkonnost vřetena poháněného servomotorem.

 

Jsou vysokoekonomické při vysokých objemech výroby, ale i při malé a střední kapacitě výroby umožňují tato centra zkrátit výrobní cyklus, zvyšovat efektivitu výroby, dosahovat snížení výrobních nákladů jako i dosáhnout uspokojivých ekonomických výsledků a požadované kvality. Obráběcí centrum je plně zakrytováno, jeho design i vybavení je na vysoké úrovni. Svým ergonometrickým řešením splňuje i požadavky náročné obsluhy. Obráběcí centra lze doplnit řízeným otočným stolem pro 4. osu nebo řízeným otočným a naklápěcím stolem pro 4. a 5. osu.

 

Neméně důležitá je i jejich dlouhá životnost, která je podpořena rychlým a velice odborným servisem. Ten je ve společnosti ADATE zajištěn týmem zkušených servisních techniků s dlouholetou praxí jejichž kvalifikace a odborné znalosti jsou zajišťovány i pravidelnými školeními přímo u výrobce strojů Buffalo Machinery Co. Ltd, Taiwan.

 

 

VMA 1000 CNC

Rozměr stolu 1300 × 600 mm
Nosnost stolu 800 kg
Vřeteno 10000 ot./min. (standard)
Hmotnost 5000 kg
Ke stažení Technická dokumentace VMA 1000 CNC