Portálové 5-osé vertikální obráběcí centrum z nové řady Adate.

Přesnost a hbitost jsou nejlepší definice strojů ADATE. Přesnost a hbitost je základní podstatou vysokorychlostního obrábění. Ve spojení s inteligentním systémem řízení tvoří hlavní
přednost strojů ADATE.

 


ADATE poskytuje přesné a efektivní obrábění.


Výroba vysoce sofistikovaných dílů v dnešním průmyslu čelí stejným problémům: Klesající prodejní ceny, vyšší náklady a nedostatek kvalifikované práce. ADATE přináší vysoce produktivní stroje zaměřené na vysokorychlostní a pětiosé obrábění za velmi příznivé ceny. Nová produktová řada strojů ADATE je postavena na kvalitních komponentech od nejlepších dodavatelů a high- tech designu tak, aby zajistila nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Všechny stroje jsou vybavené patentovanou technologií SMT, díky které stroje dosahují vysoké úrovně přesnosti, jsou připravené na technologii Industry 4.0 a minimalizují náklady na údržbu a omezí neproduktivní čas na minimum.

Stroje ADATE jsou konstruovány a vyráběny ve společnosti Buffalo, jedním z předních výrobců obráběcích strojů na Taiwanu, ve městě Taichung. Taichung je oblast s největší koncentrací výrobců strojů na světě. Díky vysoké koncentraci specialistů v oboru a silného dodavatelského řetězce je produkce strojů mnohem efektivnější něž v jakékoliv jiné zemi.

Stroje ADATE jsou koncipovány tak, aby se staly prémiovou značkou na trhu 3-osých a 5-osých vysokorychlostních vertikálních obráběcích center. Takové trhy v blízké budoucnosti významně porostou a značka ADATE bude skutečně velkým asijským hráčem mezi svojí evropskou konkurencí.

 

Základní parametry

G 6

Osa X, Y, Z mm 650, 750, 500
Průměr stolu mm 600
Nosnost stolu kg 500
Naklápění v ose A ± 120°
Rotační osa C 360°
Maximální rychlost naklápění 80 ot./min.
Maximální rychlost otáčení 200 ot./min.
Celková hmotnost kg 12000

Ke stažení:

Jednostránkový produktový list G6 (217 kB)

Vícestránkový produktový katalog G6 (4,2 MB)