Typová řada ADATE přináší vysoce produktivní stroje zaměřené na vysokorychlostní a pětiosé obrábění s vynikajícím poměrem cena/výkon.
Nová produktová řada strojů ADATE je postavena na kvalitních komponentech od nejlepších evropských dodavatelů (KESSLER, INA, Schneider…) a high-tech designu tak, aby zajistila nejvyšší kvalitu a spolehlivost.
Všechny stroje jsou vybavené patentovanou technologií SMT, díky které dosahují vysoké úrovně přesnosti, jsou připraveny na technologii Industry 4.0, minimalizují náklady na údržbu a omezují neproduktivní čas na minimum.

Axile G6

Portálové 5-osé vertikální obráběcí centrum z nové řady Adate.

Přesnost a hbitost jsou nejlepší definice strojů ADATE. Přesnost a hbitost je základní podstatou vysokorychlostního obrábění. Ve spojení s inteligentním systémem řízení tvoří hlavní
přednost strojů ADATE.

Vertikální obráběcí centrum Axile G8

Pětiosá obráběcí centra řady Adate G8 portálového typu jsou mimořádně vysoce výkonná vyvrtávací a frézovací 5-osá centra nové generace.

Vertikální obráběcí centrum pětiosé MCU 5X

Pětiosá obráběcí centra MCU-5X jsou zkonstruována na principu „semi-portálového“ řešení. Díky tomuto provedení vyniká extrémní tuhost, která je zárukou vysoké pevnosti a s tím spojené dlouhé životnosti stroje.

Vertikální obráběcí centrum VA 20/5

Obráběcí centra VA 20/5 jsou plnohodnotná 5-ti osá obráběcí centra, umožňující plynulé obrábění v pěti osách, nebo z pěti stran.