Vertikální obráběcí centrum VMCA-760

Vertikální obráběcí centrum VMCA 760 patří mezi malá výkonná vyvrtávací a frézovací centra s pracovním stolem 900 x 410 mm.

Obráběcí centrum produkční VMCA 800 CNC

Vertikální obráběcí centra VMCA 1300, 1500 patří mezi  výkonná vyvrtávací a frézovací centra  pro středně těžkou výrobu.

Vertikální obráběcí centrum VMA 1000 CNC

Obráběcí centra VMA 1000 CNC jsou výkonná vyvrtávací a frézovací 3-osá centra umožňující přesné vrtání, vyvrtávání, vyhrubování, vystružování a přímé řezání závitů.

Vertikální obráběcí centrum VMA 1000 CNC

Obráběcí centra VMA-1100 CNC a VMA-1300 CNC jsou výkonná vyvrtávací a frézovací 3-osá centra s pojezdy na kluzných vedeních umožňující vysokoproduktivní vrtání, vyvrtávání, vyhrubování, vystružování a přímé řezání závitů. 

Vertikální obráběcí centrum VMA 1000 CNC

Obráběcí centra VMA-1600 CNC, VMA-2100 CNC a VMA-3100 CNC jsou vysoce výkonná vyvrtávací a frézovací 3-osá centra

Vertikální obráběcí centrum MCVA 880

Obráběcí centra MCVA-880 jsou mimořádně vysoce výkonná vyvrtávací a frézovací 3-osá centra nové generace.

Vertikální obráběcí centrum MCVA 880

Obráběcí centra MCVA-1065 jsou mimořádně vysoce výkonná vyvrtávací a frézovací 3-osá centra nové generace umožňující vysokoproduktivní a přesné frézování, vrtání, vyhrubování, vystružování a přímé řezání závitů v obrobcích z oceli, ocelolitiny, litiny, slitiny lehkých i barevných kovů. 

Vertikální obráběcí centrum MCVA 880

Obráběcí centra MCVA-1275 jsou mimořádně vysoce výkonná vyvrtávací a frézovací 3-osá centra nové generace umožňující vysokoproduktivní a přesné frézování, vrtání, vyhrubování, vystružování a přímé řezání závitů v obrobcích z oceli, ocelolitiny, litiny, slitiny lehkých i barevných kovů. 

Portálové 5-osé vertikální obráběcí centrum z nové řady Axile.

Přesnost a hbitost jsou nejlepší definice strojů AXILE. Přesnost a hbitost je základní podstatou vysokorychlostního obrábění. Ve spojení s inteligentním systémem řízení tvoří hlavní
přednost strojů AXILE.

Vertikální obráběcí centrum pětiosé MCU 5X

Pětiosá obráběcí centra řady MCG – 5X portálového typu jsou mimořádně vysoce výkonná vyvrtávací a frézovací 5-osá centra nové generace.

Vertikální obráběcí centrum pětiosé MCU 5X

Pětiosá obráběcí centra MCU-5X jsou zkonstruována na principu „semi-portálového“ řešení.

Vertikální obráběcí centrum VA 20/5

Obráběcí centra VA 20/5 jsou plnohodnotná 5-ti osá obráběcí centra, umožňující plynulé obrábění v pěti osách, nebo z pěti stran.