CNC soustruh SA 48

Pro soustruhy řady SA 48 CNC  je charakteristická vysoká přesnost, rychlost, výkonnost a jednoduchá obsluha. Neméně důležitá je i jejich dlouhá životnost, která je podpořena rychlým a odborným servisem.

CNC soustruh SA 48

Soustruhy s vodorovnými ložemi řady SA 55 CNC jsou univerzální, CNC, ve 2 osách souvisle řízené soustruhy. Jsou určeny pro běžné i těžké obrábění rotačních součástek z děleného i tyčového materiálu nebo z hutních polotovaru.

CNC soustruh SA 48

Jako pro ostatní řady je i pro soustruhy SA 65 CNC  je charakteristická výkonnost a jednoduchá obsluha. Dlouhá životnost je podpořena rychlým odborným servisem. Ten je ve společnosti ADATE zajištěn týmem zkušených servisních techniků.

SA 76, 89, 102 CNC

Vzhledem k vysoko sériové produkci těchto strojů je dosaženo velmi dobrého poměru ukazatele výkon/cena. Soustruhy s vodorovnými ložemi této řady jsou určeny jak pro běžné, tak i těžké obrábění rotačních součástek nebo z hutních polotovarů.

Soustruh MP 446 CNC

Soustruh Micro Panther 446 je univerzální CNC soustruh pro kusouvou i malosériovou výrobu. Skelet stroje je tvořen odlitky z certifikované litiny Meehanite, která vyniká svojí tuhostí a zároveň absorbcí vibrací vznikajících při obrábění.

CNC soustruh SAB 45 CNC

Soustruhy SAB 45 CNC jsou vysokoproduktivní soustruhy se šikmým ložem. Pro tyto soustruhy je charakteristická vysoká přesnost, rychlost, výkonnost a jednoduchá obsluha.

CNC soustruh SAB 50 CNC

Soustruhy SAB 50 CNC jsou vysokoproduktivní soustruhy se šikmým ložem a lineárními vedeními. Pro tyto soustruhy je charakteristická vysoká přesnost, rychlost, výkonnost a jednoduchá obsluha.

CNC soustruh SAB 70

Soustruhy SAB 70 CNC jsou vysokotuhostní soustruhy se šikmým ložem. Pro tyto soustruhy je charakteristická vysoká tuhost, přesnost, rychlost, výkonnost a jednoduchá obsluha.

CNC soustruhy s protivřetenem

Pro řadu soustruhů s protivřetenem  je charakteristická možnost obrobit celý díl v jednom obráběcím postupu, bez nutnosti ručního zásahu do procesu obrábění nebo upínání při nízkých nákladech na pořízení stroje. Neméně důležitá je i jejich dlouhá životnost, která je podpořena rychlým a odborným servisem.