Vertikální obráběcí centrum M serie

Obráběcí centra M 760, 800, 1050 a 1200 patří mezi malá výkonná vyvrtávací a frézovací centra s pracovním stolem 900 x 410 mm až 1400 x 710 mm.

Obráběcí centrum produkční VMCA 800 CNC

Vertikální obráběcí centra VMCA 1300, 1500 patří mezi  výkonná vyvrtávací a frézovací centra  pro středně těžkou výrobu.

Vertikální obráběcí centrum VMA 1000 CNC

Obráběcí centra VMA 1000 CNC jsou výkonná vyvrtávací a frézovací 3-osá centra umožňující přesné vrtání, vyvrtávání, vyhrubování, vystružování a přímé řezání závitů.

Vertikální obráběcí centrum VMA 1000 CNC

Obráběcí centra VMA-1100 CNC a VMA-1300 CNC jsou výkonná vyvrtávací a frézovací 3-osá centra s pojezdy na kluzných vedeních umožňující vysokoproduktivní vrtání, vyvrtávání, vyhrubování, vystružování a přímé řezání závitů. 

Vertikální obráběcí centrum VMA 1000 CNC

Obráběcí centra VMA-1600 CNC, VMA-2100 CNC a VMA-3100 CNC jsou vysoce výkonná vyvrtávací a frézovací 3-osá centra

V 600, 800, 1050, 1200

Obráběcí centra řady  ADATE V jsou vyráběna v rozměrech osy X 600, 800,  1050 a 1200mm velikosti stolu 770x410 až 1400x710.

Axile G6

Portálové 5-osé vertikální obráběcí centrum z nové řady Adate.

Přesnost a hbitost jsou nejlepší definice strojů ADATE. Přesnost a hbitost je základní podstatou vysokorychlostního obrábění. Ve spojení s inteligentním systémem řízení tvoří hlavní
přednost strojů ADATE.

Vertikální obráběcí centrum Axile G8

Pětiosá obráběcí centra řady Adate G8 portálového typu jsou mimořádně vysoce výkonná vyvrtávací a frézovací 5-osá centra nové generace.

Vertikální obráběcí centrum pětiosé MCU 5X

Pětiosá obráběcí centra MCU-5X jsou zkonstruována na principu „semi-portálového“ řešení.

Vertikální obráběcí centrum VA 20/5

Obráběcí centra VA 20/5 jsou plnohodnotná 5-ti osá obráběcí centra, umožňující plynulé obrábění v pěti osách, nebo z pěti stran.

CNC soustruh SA 48

Pro soustruhy řady SA 48 CNC  je charakteristická vysoká přesnost, rychlost, výkonnost a jednoduchá obsluha. Neméně důležitá je i jejich dlouhá životnost, která je podpořena rychlým a odborným servisem.

CNC soustruh SA 48

Soustruhy s vodorovnými ložemi řady SA 55 CNC jsou univerzální, CNC, ve 2 osách souvisle řízené soustruhy. Jsou určeny pro běžné i těžké obrábění rotačních součástek z děleného i tyčového materiálu nebo z hutních polotovaru.

CNC soustruh SA 48

Jako pro ostatní řady je i pro soustruhy SA 65 CNC  je charakteristická výkonnost a jednoduchá obsluha. Dlouhá životnost je podpořena rychlým odborným servisem. Ten je ve společnosti ADATE zajištěn týmem zkušených servisních techniků.

SA 76, 89, 102 CNC

Vzhledem k vysoko sériové produkci těchto strojů je dosaženo velmi dobrého poměru ukazatele výkon/cena. Soustruhy s vodorovnými ložemi této řady jsou určeny jak pro běžné, tak i těžké obrábění rotačních součástek nebo z hutních polotovarů.

Soustruh MP 446 CNC

Soustruh Micro Panther 446 je univerzální CNC soustruh pro kusouvou i malosériovou výrobu. Skelet stroje je tvořen odlitky z certifikované litiny Meehanite, která vyniká svojí tuhostí a zároveň absorbcí vibrací vznikajících při obrábění.

CNC soustruh SAB 45 CNC

Soustruhy SAB 45 CNC jsou vysokoproduktivní soustruhy se šikmým ložem. Pro tyto soustruhy je charakteristická vysoká přesnost, rychlost, výkonnost a jednoduchá obsluha.

CNC soustruh SAB 50 CNC

Soustruhy SAB 50 CNC jsou vysokoproduktivní soustruhy se šikmým ložem a lineárními vedeními. Pro tyto soustruhy je charakteristická vysoká přesnost, rychlost, výkonnost a jednoduchá obsluha.

CNC soustruh SAB 70

Soustruhy SAB 70 CNC jsou vysokotuhostní soustruhy se šikmým ložem. Pro tyto soustruhy je charakteristická vysoká tuhost, přesnost, rychlost, výkonnost a jednoduchá obsluha.

CNC soustruhy s protivřetenem

Pro řadu soustruhů s protivřetenem  je charakteristická možnost obrobit celý díl v jednom obráběcím postupu, bez nutnosti ručního zásahu do procesu obrábění nebo upínání při nízkých nákladech na pořízení stroje. Neméně důležitá je i jejich dlouhá životnost, která je podpořena rychlým a odborným servisem.

HBM 110 Stolová vyvrtávačka

Jedná se o moderní vysoce produktivní a přesné CNC stroje, navržené pro náročný evropský a americký trh. Díky svojí konstrukci se jedná o univerzální stroje, schopné obrobit v základním provedení ze 4 stran na jedno upnutí.

HBM 110 Stolová vyvrtávačka

Jedná se o moderní vysoce produktivní a přesné CNC stroje, navržené pro náročný evropský a americký trh. Díky svojí konstrukci se jedná o univerzální stroje, schopné obrobit v základním provedení ze 4 stran na jedno upnutí.

HBM 130

Jedná se o moderní vysoce produktivní a přesné CNC stroje, navržené pro náročný evropský a americký trh. Díky svojí konstrukci se jedná o univerzální stroje, schopné obrobit v základním provedení ze 4 stran na jedno upnutí.

waldrich coburg taurus

Stroj Taurus by poprvé představen na veletrhu EMO 2015 v Miláně. Základní myšlenkou při vývoji stroje bylo zachování vlastností, které dělají stroje Waldrich Coburg výjimečnými a současně zvýšit dostupnost pro další skupiny zákazníků. Výsledkem je Taurus - první "sériově" vyráběný stroj z produkce Waldrich Coburg.

Portálové frézky Waldrich Coburg

Portálová obráběcí centra Waldrich Coburg jsou vyráběna více než 50 let. Díky použitým konstrukčním prvkům a technologiím nacházejí uplatnění všude, kde je požadována vysoká dlouhodobá opakovaná přesnost, spolehlivost a produktivita při obrábění rozměrných obrobků.

Vertikální soustruhy - karusely

Waldrich Coburg je výrobce karuselů portálového typu pro nejnáročnější použití. Jednotlivé komponenty jsou buď stejné nebo velmi podobné komponentům portálových obráběcích strojů. Díky stavebnicové koncepci je možné každý stroj přizpůsobit na míru zákazníkovi při zachování vysoké míry flexibility a spolehlivosti.

Horizontální vyvrtávačky Waldrich Coburg

Jsou vyráběny od roku 1995. Pro stavbu vyvrtávaček jsou používané stejné komponenty jako pro vertikální obráběcí centra.

Brusky a speciální stroje Waldrich Coburg

Waldrich Cobug je tradičním výrobcem brousících a speciálních strojů. Možnosti jsou téměř neomezené, uvádíme několik příkladů:

Safop zahájil svoji činnost v roce 1925 výrobou malých obráběcích strojů. V uplynulých 90ti letech se firma neustále vyvíjí tak, aby byla stále na špičce v oblasti technologie a mohla rychle reagovat na potřeby trhu.

Výzkum a vývoj se staly vedle plánování klíčovou oblastí podnikání, které je orientováno na rozvoj technologických řešení.

Sídlo firmy je od roku 2007 v průmyslové oblasti u Pordenone s jedním závodem, který se rozkládá na ploše 24.000 m2, z toho je zastřešeno 8.300 m2.

Safop vyrábí stroje, které jsou využívány v různých oborech – energetika, výroba oceli, papírnictví, ropný průmysl, stavba lodí, letecký průmysl, železnice a těžký průmysl.

Středně těžké soustruhy řady HT

Soustruhy řady HT jsou univerzální stroje pro obrábění středně těžkých dílců. Hlavní konstrukční části stroje jsou z litiny a jsou robustně navrženy pro dlouholetý spolehlivý provoz. Lože stroje je z jednoho kusu s třemi vedeními – jedno zadní vedení prizmatické a dvě přední kluzná vedení. Střední vedení je rozděleno do dvou částí – pro suport, koník a lunety.

Těžké soustruhy řady Leonard

Série Leonard je řada modulárních horizontálních soustruhů na opracování středně velkých a velkých obrobků. Maximální hmotnost obrobku je do 350 000 kg. Tuhost a přesnost strojů je zaručena optimálním vedením, které umožňuje jak robustnost při hrubém opracování, tak také preciznost co se týká jemného opracování. Charakteristickým znakem těchto modelů jsou hydrostatická vedení, ve všech posuvových osách.

Soustruhy pro opracování železničních dvojkolí

Soustruhy na železniční dvojkolí jsou konstruovány pro opracování dvojkolí jak ve vyvázaném, tak v zabudovaném stavu. Soustruhy slouží převážně pro údržbu moderních tramvají nebo lokomotiv.

Soustružnicko/brousící centra pro výrobu kulových ventilů

Soustružnicko - brousící centra pro výrobu kulových ventilů jsou CNC stroje k soustružení a broušení kulových ventilů. Výrobní řada Ball Matic obsahuje čtyři modely, které se liší velikostí dle maximálního vnějšího průměru koulí: 24“, 36“, 48“ a 64“.

Speciální stroje Safop

Příklady realizací speciálních strojů Safop. Společnost Safop disponuje dostatečným technickým a vývojovým zázemím pro vývoj speciálních a jednoúčelových strojů soustružnického typu. V případě, že Vaše potřeba odpovídá této specifikaci, kontaktujte nás prosím.